Klimatizace Split Unitary

Klimatizace UNITARY je výrobní řada klimatizačních jednotek pro malé a střední použití. Produkt obsahuje vždy jednu vnitřní a jednu venkovní jednotku. Dodává se v provedení nástěnném, kazetovém, podstropním nebo kanálovém. Můžete si vybrat technologii se standardním kompresorem nebo technologii DC Inverter.

Klimatizace Gree multi

Multi klimatizace FREE Match - VOLNÁ Kombinace

Mutli VRF klimatizace řady Free Match DC Inverter využívají poslední technologie nové generace. K venkovní jednotce lze připojit až 5 vnitřních dílů. Vzhled, výkon a provedení můžeme vybrat přesně podle potřeb bydlení nebo kanceláře. Zařízení používá kompresory s technologii DC Inverter s unikátními vlastnostmi, které optimalizují chod chlazení a dodávají nejlepší výkon. Nejvyšší EER/COP, spolehlivost, multifunkčnost a snadnost instalace je řadí mezi světovou špičku.

Řada FREE Match nabízí

kombinace venkovních a vnitřních jednotek dovolují plný komfort při volbě sestavy klimatizací. 45 variant zajistí snadnou a správnou volbu do všech místností a pokojů (kombinace najdete zde)

elektronický expanzní ventil zajišťuje precizní řízení chlazení / topení podle aktuálních teplotních požadavků

klimatizace může pracovat v širokém rozmezí venkovních teplot i v extrémních mrazech do teplot -15°C

kombinace technologie DC Inverter s pokročilým mikroprocesorovým řízením zajišťuje extrémně tichý chod všech motorů a komponentů

GMV multi VRF systém

 

Výhody GMV multi VRF systému

potrubí snadno a rychle: spojovací potrubí můžete vytvořit rychle a pohodlně použitím správného výběru rozdělovačů a potrubí. Ušetřete čas a peníze.
rychlá elektrická instalace: multiplexní komunikační protokol přes RS458 dovoluje snadné propojení jednotek pomocí jednoho dvoužílového vodiče.
technologie výškové instalace: rozvody systému GREE GMV mohou mít délku až 175m s převýšením až 50m. Rozsah převýšení 15m mezi vnitřními jednotkami dovoluje flexibilní použití v různých objektech. vodiče.
úspora energie: špičková elektronická regulace expanzního ventilu technologie GREE ve všech jednotkách zajišťuje přesnou regulaci teploty mikroklimatu pro každou místnost s její klimatizační jednotkou v režimu chlazení i topení. Mikroprocesorové řízení přesně určuje dodávku energie bez ztrát s vysokým koeficientem IPLV až 4,6 W/W. Systém je plně nahraditelný za stávající vodní chlazení nebo starší chladící soustavy s ekonomickým efektem.
automatická diagnostika: řídící jednotka kontroluje a vyhodnocuje všechny procesy a parametry zařízení a v případě poruchy jsou na displeji indikovány informace s chybovým kódem.
kompatní rozměry : zařízení je rozměrově konstruováno s ohledem na požadavky všech moderních objektů pro jejich snadnou dopravu a montáž. Venkovní jednotky díky kompaktní konstrukci nejsou potřeba vyzvedávat pomocí jeřábu a lze je přepravit ve výtahu až na místo instalace. Pro větší flexibilitu můžeme použít delšího spojovacího potrubí bez snížení výkonu celé soustavy. Minimalizované spojovací armatury a chladivový rozvod nám dovoluje ušetřit místo pro všechny vnitřní jednotky a v snížených podhledech zcela snadno použijeme nízkoprofilové kanálové jednotky Slim.
inteligentní ovládání nové generace: mikroprocesorové modulační a krokové řízení motorů a ventilů v rozsaho
10 až 100% přináší velmi přesné řízení požadovaného výkonu. Inteligentní dynamické řízení udržuje teplotu
a vlhkost v rozsahu nejvyššího komfortu. Plynulé změny výkonu řídí elektronické expanzní ventily průtokem chladiva
v každé vnitřní jednotce samostatně. Tímto způsobem dosahuje GMV systém téměř konstantní požadované
teploty v místnosti bez nežádoucích výkyvů jako u standardních ON / OFF klimatizací. Precizní PID regulace s
autoadaptací dokáže udržet pokojovou teplotu s přesností ±0,4°C od nastavené teploty.
variabilní výkonové možnosti: venkovní jednotky modulárního systému GMV Pdm - DC Inverter se vyrábí ve
5-ti výkonech. Jejich volnou kombinací složíte sestavu s celkovým výkonem podle Vašich požadavků. Každý modul
venkovní sestavy je pak součástí mikroprocesorem řízeného celku.
ventilátory s technologii DC Inverter: maximální snížení hlučnosti dosahuje venkovní jednotka díky novým
ventilátorům s technologií DC Inverter. Zvýšený statický tlak s maximální hladinou 50Pa dovoluje odvod
horkého/chladného vzduchu mimo budovu vzduchotechnickým potrubím.

Tepelné čerpadlo GREE

Tepelné čerpadlo vzduch voda - HOME GMV a Versati DC Inverter

Kategorie tepelná čerpadla vzduch - voda pro výrobu teplé vody, topení nebo chlazení obsahuje

1. Unikátní systém HOME GMV, který je komplexní energetické řešení pro Váš dům. K jedné venkovní jednotce připojíte HydroBox - modul výroby teplé vody pro topení a předehřev teplé užitkové vody, dále sestavu až devíti klimatizačních jednotek pro chlazení a topení místností a pokojů.

2. Tepelné čerpadlo Versati vzduch - voda v provedení DC Inverter s vnitřní jednotkou pro výrobu teplé nebo studené vody na vytápění či chlazení.